Kurs z zakresu cytometrii przepływowej, Wrocław 20-21.10.2018

UWAGA ZMIANA TERMINU !!!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w specjalistycznym międzynarodowym kursie „Principles of Flow Cytometry”. Kurs poprowadzi wybitny specjalista z dziedziny cytometrii przepływowej dr Alfonso Blanco-Fernández z University College Dublin w Irlandii.

Kurs organizowany jest we współpracy Expert Cytometry, światowego lidera szkoleń z zakresu z cytometrii przepływowej, Laboratorium Cytometrii Przepływowej Katedry i Zakładu Podstaw Nauk Medycznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz Pracowni Immunologii Klinicznej i Eksperymentalnej Katedry Immunologii Collegium Medicum UMK.

Kurs objęty jest patronatem Polskiego Towarzystwa Cytometrii (PTC).
Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 24 lipca 2017 r. (Dz.U. poz. 1519) za kurs diagnoście laboratoryjnemu przysługiwać będzie 15 punktów twardych.

Gospodarzem kursu jest:
Katedra i Zakład Podstaw Nauk Medycznych Wydziału Farmaceutycznego z OAM Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
ul. Borowska 211 50-556 Wrocław

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o kontakt z:
dr Heleną Moreira
e-mail: helena.moreira@umed.wroc.pl
oraz zgłoszenie się drogą elektroniczną

principles-of-flow-wroclaw.eventbrite.com