KONKURS FOTOGRAFICZNY
„Niezwykły świat roślin leczniczych”

dla uczniów Liceów Ogólnokształcących w Bydgoszczy
oraz studentów i pracowników Collegium Medicum im. L. Rydygiera UMK

VI edycja, 2018 rok

Jak zwykle o tej porze roku zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Niezwykły świat roślin leczniczych”. Wzorem ubiegłych lat przedmiotem konkursu są fotografie prezentujące piękno roślin wpływających na stan naszego zdrowia i urody. Konkurs skierowany jest do wszystkich studentów i pracowników Collegium Medicum im. L. Rydygiera UMK oraz uczniów Liceów Ogólnokształcących w Bydgoszczy.

Organizatorem konkursu jest Studenckie Koło Naukowe Botaniki Farmaceutycznej, działające przy Katedrze i Zakładzie Biologii i Botaniki Farmaceutycznej, a honorowy patronat nad konkursem objął Dziekan Wydziału Farmaceutycznego, prof. dr hab. Stefan Kruszewski.

Nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach: "Uczniowie LO" i "Studenci i Pracownicy CM UMK". Główną nagrodą dla uczniów LO jest voucher o wysokości 1500 zł ufundowany przez Centrum Edukacyjne Maturita na dowolny kurs maturalny. Pozostałe nagrody to m.in. kosmetyki naturalne ufundowane przez drogerię Super-Pharm oraz albumy o tematyce przyrodniczej, ufundowane przez Lasy Państwowe i inne instytucje.

Na zdjęcia oczekujemy do dnia 1 czerwca 2018 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi po 11 czerwca 2018 r. Szczegóły konkursu zamieszczone są w regulaminie.

• Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać maksymalnie 3 zdjęcia na adres: rosliny.lecznicze.konkurs@gmail.com.
  • Fotografie muszą być w formacie JPG i wielkości od 1,5 do 6 MB (nie mogą być panoramiczne i z naniesioną datą).
  • Zdjęcia należy przesyłać w oddzielnych plikach wpisując tytuł maila: Konkurs fotograficzny.
  • Zgłaszane fotografie nie mogły brać wcześniej udziału w żadnym innym konkursie fotograficznym.
  • W nazwach przesyłanych plików (zdjęć) należy zamieścić: nazwisko i imię autora oraz numer zdjęcia.
  • W dodatkowym załączniku należy zamieścić autorskie podpisy poszczególnych zdjęć oraz następujące dane:
    - Uczniowie: imię i nazwisko, nazwę i numer szkoły, klasę, e-mail, nr telefonu.
    - Studenci: imię i nazwisko, kierunek i rok studiów, e-mail, nr telefonu.
    - Pracownicy: imię i nazwisko, stopień/tytuł naukowy, nazwę katedry/jedn. administracyjnej, e-mail, nr telefonu.