Zaproszenie na spotkanie organizacyjne studentów I roku - Immatrykulacja

Szanowni Studenci Pierwszego Roku Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy UMK w Toruniu,

Dziekan i Prodziekani Wydziału Farmaceutycznego  uprzejmie zapraszają na spotkanie inauguracyjne, które odbędzie się   w dniu 2 października 2020 r. w Auli B – budynek A, ul. Jagiellońska 13-15 w Bydgoszczy.

Poniżej podajemy godziny spotkań:

• godz. 09:00  studenci  kierunku analityka medyczna,
  • godz. 10:30  studenci kierunku farmacja stacjonarna (nazwiska od A do O),
  • godz. 12:00 studenci kierunku farmacja stacjonarna (nazwiska od P do Z) oraz farmacja niestacjonarna (cały rok)
  • godz. 13.30 studenci kierunku kosmetologia.

Podczas spotkania nastąpi immatrykulacja studentów I roku a następnie odbędzie się wydawanie dokumentów (w tym legitymacji) studentom. Spotkanie będzie odbywało się zgodnie z wytycznymi  dotyczącymi reżimu sanitarnego i zachowaniem dystansu społecznego. Wszyscy STUDENCI będą mieli wyznaczone miejsce.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem studiów

Informujemy że wejście na Aulę oraz do budynków CM UMK możliwe jest jedynie w maseczce i po uprzedniej dezynfekcji rąk.

Oświadczenie dotyczące WYWIADU EPIDEMICZNEGO (Załącznik nr 1). Oświadczenie należy wydrukować i dostarczyć w dniu Immatrykulacji.

USOS Instrukcja >>