KOMUNIKAT DO STUDENTÓW II i V ROKU KIERUNKU ANALITYKA MEDYCZNA, II ROKU KIERUNKU KOSMETOLOGIA

Informuję, że w dniach:

• od 15 do  23 października 2020 roku  dla studentów II roku i  V roku kierunku analityka medyczna nie będą prowadzone  zajęcia w formie stacjonarnej.

Wszystkie zajęcia dydaktyczne w tym czasie będą realizowane w formie zdalnej online.

• od 14 października 2020 roku nie będą prowadzone zajęcia praktyczne w formie stacjonarnej dla studentów II roku kierunku Kosmetologia I stopnia z przedmiotu Dermatologia w Wojewódzkiej Przychodni Dermatologicznej ul. Kurpińskiego 5. Obecnie będą realizowane laboratoria w Katedrze Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej zgodnie z rozkładem zajęć dla poszczególnych grup.

Dziekan Wydziału Farmaceutycznego
Prof. dr hab. Stefan Kruszewski