Kontakt ul. Jagiellońska 15, 85-067 Bydgoszcz,
Budynek F, pokoje 50-53
tel.: +48 52 585-34-00
fax: +48 52 585-36-75
e-mail: dziekfarm@cm.umk.pl

Życzenia Świąteczne Dziekana Wydziału Farmaceutycznego

Zdjęcie ilustracyjne

Boże Narodzenie 2020

 

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo, Pracownicy, Studenci, Doktoranci
Wydziału Farmaceutycznego!

   Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy 2021 Rok. Ten wyjątkowy czas skłania nas do refleksji, podsumowań i stawiania pytań, przede wszystkim o to czy sprostaliśmy wyzwaniom wyjątkowo trudnego 2020 roku – roku pandemii Covid-19. Sprostaliśmy. Nasz Wydział – Nauczyciele i Studenci  zjednoczyli się  i zmobilizowali w pokonywaniu wyzwań związanych z ograniczeniami stanu pandemii i z wyzwaniami zdalnego nauczania. Dziekanat sprostał dużym wyzwaniom organizacyjnym – wydanie dyplomów i legitymacji, organizacja zdalnych egzaminów dyplomowych, układanie rozkładów zajęć. Dobrze przygotowaliśmy się i sprostaliśmy wymogom oceny programowej kierunku analityka medyczna przeprowadzanej po raz pierwszy zdalnie. Wzrósł w stosunku do poprzedniego roku dorobek publikacyjny naszego Wydziału. Trafiają na nasz Wydział kolejne granty NCN i NCBiR. Efektywnie wykorzystujemy możliwości ID-UB. Kierunki naszego Wydziału awansowały w rankingi fundacji „Perspektywy”.

   Wymienione sukcesy są następstwem wzajemnego zrozumienia i solidarnego jednoczącego zaangażowania całej społeczności naszego Wydziału: nauczycieli akademickich, pracowników inżynieryjno-technicznych, pracowników administracji Wydziału i w bardzo wysokim stopniu naszych studentów i doktorantów, którzy umieli się samoorganizować i podpowiadać rozsądne rozwiązania. Za ten twórczy wkład bardzo serdecznie Wszystkim dziękuję.

   Z okazji zbliżających się Świąt życzę Państwu i Państwa Bliskim przede wszystkim zdrowia. Życzę radosnego przeżywania Świat Bożego Narodzenia oraz optymizmu i nadziei, że niebezpieczeństwa i trudności przeminą.

Stefan Kruszewski
Dziekan Wydziału Farmaceutycznego

pozostałe wiadomości