Kontaktul. Jagiellońska 15, 85-067 Bydgoszcz,
Budynek F, pokoje 50-53
tel.: +48 52 585-34-00
fax: +48 52 585-36-75
e-mail: dziekfarm@cm.umk.pl

Życzenia Świąteczne Dziekana Wydziału Farmaceutycznego

obrazek:

Boże Narodzenie 2020

 

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo, Pracownicy, Studenci, Doktoranci
Wydziału Farmaceutycznego!

   Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy 2021 Rok. Ten wyjątkowy czas skłania nas do refleksji, podsumowań i stawiania pytań, przede wszystkim o to czy sprostaliśmy wyzwaniom wyjątkowo trudnego 2020 roku – roku pandemii Covid-19. Sprostaliśmy. Nasz Wydział – Nauczyciele i Studenci  zjednoczyli się  i zmobilizowali w pokonywaniu wyzwań związanych z ograniczeniami stanu pandemii i z wyzwaniami zdalnego nauczania. Dziekanat sprostał dużym wyzwaniom organizacyjnym – wydanie dyplomów i legitymacji, organizacja zdalnych egzaminów dyplomowych, układanie rozkładów zajęć. Dobrze przygotowaliśmy się i sprostaliśmy wymogom oceny programowej kierunku analityka medyczna przeprowadzanej po raz pierwszy zdalnie. Wzrósł w stosunku do poprzedniego roku dorobek publikacyjny naszego Wydziału. Trafiają na nasz Wydział kolejne granty NCN i NCBiR. Efektywnie wykorzystujemy możliwości ID-UB. Kierunki naszego Wydziału awansowały w rankingi fundacji „Perspektywy”.

   Wymienione sukcesy są następstwem wzajemnego zrozumienia i solidarnego jednoczącego zaangażowania całej społeczności naszego Wydziału: nauczycieli akademickich, pracowników inżynieryjno-technicznych, pracowników administracji Wydziału i w bardzo wysokim stopniu naszych studentów i doktorantów, którzy umieli się samoorganizować i podpowiadać rozsądne rozwiązania. Za ten twórczy wkład bardzo serdecznie Wszystkim dziękuję.

   Z okazji zbliżających się Świąt życzę Państwu i Państwa Bliskim przede wszystkim zdrowia. Życzę radosnego przeżywania Świat Bożego Narodzenia oraz optymizmu i nadziei, że niebezpieczeństwa i trudności przeminą.

Stefan Kruszewski
Dziekan Wydziału Farmaceutycznego

pozostałe wiadomości