Kontakt ul. Jagiellońska 15, 85-067 Bydgoszcz,
Budynek F, pokoje 50-53
tel.: +48 52 585-34-00
fax: +48 52 585-36-75
e-mail: dziekfarm@cm.umk.pl

NOWY KOMUNIKAT W SPRAWIE SZCZEPIEŃ PRACOWNIKÓW COLLEGIUM MEDICUM

Zdjęcie ilustracyjne
pixabay

Nauczyciele akademiccy, pracownicy inżynieryjno-techniczni, administracyjni i pomocniczy Collegium Medicum w Bydgoszczy

Szanowni Państwo

Wczoraj ukazało się Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 14 stycznia 2021r, zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. Ust. Poz. 91), które określa zakres i kolejność szczepień przeciwko COVID-19.

 

Zgodnie z Rozporządzeniem (Rozdz. 3a, § 28a, pkt 1, ust. 6):

1 - nauczyciele akademiccy Collegium Medicum (w każdej formie zatrudnienia), niezależnie od tego, czy zarejestrowali się do szczepienia w pierwszym terminie (do 18.12.2020), i posiadają już e-skierowania, czy w drugim terminie (do 12.01.2021), zostaną zaszczepieni w grupie „0”, w kolejności zależnej od wieku. O terminie i miejscu szczepień zostaniecie Państwo zawiadomieni e-mailowo. Szczepienia rozpoczną się już w najbliższy czwartek, 21.01.2021.

2 – pracownicy administracyjni, inżynieryjno-techniczni oraz pomocniczy, którzy zarejestrowali się do szczepień w pierwszym terminie (w grudniu ub. roku) i posiadają już e-skierowania, zostaną zaszczepieni w ramach grupy „0”, po zakończeniu szczepień studentów i nauczycieli akademickich, w kolejności zależnej od wieku. Przewidujemy, że będzie to możliwe do końca lutego, a więc w okresie ważności e-skierowania. O terminie i miejscu szczepień zostaniecie Państwo zawiadomieni e-mailowo.

3 - pracownicy administracyjni, inżynieryjno-techniczni oraz pomocniczy, którzy zarejestrowali się do szczepień w drugim terminie i nie posiadali e-skierowania przed wejściem w życie Rozporządzenia, powinni zgłaszać się do szczepienia na zasadach ogólnych, a więc w odpowiednich grupach wiekowych.

Z poważaniem

Prof. dr hab. Zbigniew Włodarczyk

Dziekan Wydziału Lekarskiego

pozostałe wiadomości