Komunikat z dn. 22.01.2021 w sprawie szczepień studentów, którzy zarejestrowali gotowość do szczepień w II turze

pixabay

Szanowni Państwo

Osoby, które zarejestrowały gotowość do szczepień w drugiej turze (do 15.01.2021), i mają już wystawione e-skierowanie, prosimy o odrobinę cierpliwości i wstrzymanie się z indywidualnym ustalaniem terminów w SU Nr 1 lub Nr 2. Szczepienia Państwa rozpoczną się po zakończeniu szczepień tych studentów, którzy zarejestrowali gotowość do szczepień w pierwszej turze. Dokładny termin zależy od dostaw szczepionek do szpitali węzłowych, ale przewidujemy, że w najbliższym tygodniu zakończymy szczepienia pierwszej grupy, i od poniedziałku, 1 lutego, rozpoczniemy szczepienia drugiej grupy.

O dokładnym terminie szczepienia zostaniecie Państwo zawiadomieni e-mailem, najpóźniej do dnia poprzedzającego szczepienie.

Prof. dr hab. Zbigniew Włodarczyk

Dziekan Wydziału Lekarskiego