Kontakt ul. Jagiellońska 15, 85-067 Bydgoszcz,
Budynek F, pokoje 50-53
tel.: +48 52 585-34-00
fax: +48 52 585-36-75
e-mail: dziekfarm@cm.umk.pl

Konkurs fotograficzny „Niezwykły świat roślin leczniczych”

Zdjęcie ilustracyjne

Konkurs fotograficzny „Niezwykły świat roślin leczniczych”

dla uczniów Liceów Ogólnokształcących w Bydgoszczy

oraz studentów i pracowników Collegium Medicum im. L. Rydygiera UMK

IX edycja, 2021 rok 

Szanowni Państwo!

Studenckie Koło Naukowe Botaniki Farmaceutycznej, działające przy Katedrze Botaniki Farmaceutycznej i Farmakognozji zaprasza do udziału w IX edycji konkursu fotograficznego „Niezwykły świat roślin leczniczych”. Honorowy patronat nad konkursem objął Dziekan Wydziału Farmaceutycznego, prof. dr hab. Stefan Kruszewski.

Z przyjemnością, po ubiegłorocznej przerwie, zapraszamy do udziału w konkursie także uczniów bydgoskich liceów ogólnokształcących. Wzorem ubiegłych lat, nagrody zostaną więc przyznane w dwóch kategoriach: "Uczniowie LO" i "Studenci i Pracownicy CM UMK".

Czekamy na fotografie ukazujące szeroko rozumiane piękno roślin, wpływających na stan naszego zdrowia, samopoczucie i urodę. Mogą to być zarówno rośliny dziko rosnące np. w lesie, na łące lub przy drodze, ale także uprawiane na polach, w szklarniach, w ogrodach lub na parapecie.

Na fotografie oczekujemy do 6 czerwca 2021 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w drugiej połowie czerwca br. Jak zwykle czekają na Państwa nagrody. Są nimi kosmetyki naturalne ufundowane przez drogerię Super-Pharm oraz albumy o tematyce przyrodniczej, ufundowane przez Lasy Państwowe i inne instytucje.

Życzymy Państwu wielu przyjemności podczas fotografowania!

Szczegóły konkursu zamieszczone są w regulaminie.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać maksymalnie 3 zdjęcia na adres: rosliny.lecznicze.konkurs@gmail.com. Fotografie muszą być w formacie JPG i wielkości od 1,5 do 6 MB (nie mogą być panoramiczne i z naniesioną datą). Zdjęcia należy przesyłać w oddzielnych plikach, wpisując tytuł e-maila: Konkurs fotograficzny. Nie jest dozwolone zgłaszanie fotografii, które brały wcześniej udział w innym konkursie fotograficznym.

W nazwach przesyłanych plików (zdjęć) należy zamieścić: nazwisko i imię autora oraz numer zdjęcia.

W dodatkowym załączniku należy zamieścić autorskie podpisy poszczególnych zdjęć (każdy podpis max. do 200 znaków ze spacjami) oraz następujące dane:

- Uczniowie: imię i nazwisko, nazwa i numer szkoły, klasa, e-mail, nr telefonu.

- Studenci: imię i nazwisko, kierunek i rok studiów, e-mail, nr telefonu.

- Pracownicy: imię i nazwisko, stopień/tytuł naukowy, nazwa katedry/jedn. administracyjnej, e-mail, nr telefonu.

Przesyłając prace należy pamiętać o przesłaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, która dostępna jest na stronie cm.umk.pl, w zakładce dotyczącej konkursu. 

Regulamin356 KB

Informacja dot. przetwarzania danych osobowych18.23 KB

pozostałe wiadomości