Kontakt ul. Jagiellońska 15, 85-067 Bydgoszcz,
Budynek F, pokoje 50-53
tel.: +48 52 585-34-00
fax: +48 52 585-36-75
e-mail: dziekfarm@cm.umk.pl

Zaproszenie na cykl profilaktycznych wykładów: Wszystko co musisz wiedzieć...

Zdjęcie ilustracyjne

Członkowie Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji (PTSF) wraz z Panią dr hab. Barbarą Ruszkowską-Ciastek, prof. UMK, Prodziekan ds. Kształcenia, Wydziału Farmaceutycznego mają przyjemność zaprosić całą społeczność akademicką na cykl profilaktycznych wykładów zatytułowanych: Wszystko co musisz wiedzieć o… organizowanych stacjonarnie na naszej uczelni i równocześnie zdalnie za pomocą platformy Microsoft Teams.

 

Już w piątek 15.10.2021 o godzinie 17.00 w Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi serdecznie zapraszamy na I spotkanie z cyklu Wszystko co musisz wiedzieć o Nowotworze piersi. Wykład poprowadzi Pani dr hab. Barbara Ruszkowska-Ciastek, prof. UMK z Katedry Patofizjologii, CM UMK. Wykład odbędzie się stacjonarnie w sali numer 4 w budynku Biblioteki Medycznej przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 9 z jednoczesną transmisją online na platformie Microsoft Teams.
Październik określany jest jako różowy, ponieważ jest to Miesiąc Świadomości Raka Piersi.
Nowotwór piersi to najczęściej występujący rodzaj nowotworu złośliwego u kobiet. W Polsce tę diagnozę słyszy tysiące kobiet każdego roku. Jednakże wczesne wykrycie choroby daje możliwość wyleczenia, dlatego profilaktyka jest bardzo ważna.

W trakcie warsztatów dowiecie się m.in. o typach nowotworu piersi oraz o tym jak ważna jest profilaktyka. Dla uczestników warsztatu przewidziana jest niespodzianka.

Rejestracja >>>

Link do wydarzenia >>>

Śledźcie naszą stronę! https://www.facebook.com/BydgoszczPTSF

pozostałe wiadomości