Kontakt ul. Jagiellońska 15, 85-067 Bydgoszcz,
Budynek F, pokoje 50-53
tel.: +48 52 585-34-00
fax: +48 52 585-36-75
e-mail: dziekfarm@cm.umk.pl

Zaproszenie na III wykład z cyklu: Wszystko co musisz wiedzieć o...

Zdjęcie ilustracyjne

Członkowie Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji (PTSF) wraz z Panią dr hab. Barbarą Ruszkowską-Ciastek, prof. UMK, Prodziekan ds. Kształcenia, Wydziału Farmaceutycznego mają przyjemność zaprosić całą społeczność akademicką na cykl profilaktycznych wykładów zatytułowanych: Wszystko co musisz wiedzieć o… organizowanych stacjonarnie na naszej uczelni i równocześnie zdalnie na platformie Microsoft Teams.

W piątek 14.01.2022 o godzinie 18.00 serdecznie zapraszamy na III spotkanie z cyklu Wszystko co musisz wiedzieć o raku szyjki macicy. Wykład poprowadzi Pani dr hab. Barbara Ruszkowska-Ciastek, prof. UMK z Katedry Patofizjologii, CM UMK. Wykład odbędzie się stacjonarnie w sali numer 4 w budynku Biblioteki Medycznej przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 9 z jednoczesną transmisją online na platformach Microsoft Teams.

W piątek 14.01.2022 o godzinie 18.00 serdecznie zapraszamy na III spotkanie z cyklu Wszystko co musisz wiedzieć o raku szyjki macicy. Wykład poprowadzi Pani dr hab. Barbara Ruszkowska-Ciastek, prof. UMK z Katedry Patofizjologii, CM UMK. Wykład odbędzie się stacjonarnie w sali numer 4 w budynku Biblioteki Medycznej przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 9 z jednoczesną transmisją online na platformach Microsoft Teams..

W dniach 17-23 stycznia obchodzimy Europejski Tydzień Walki z Rakiem Szyjki Macicy. Rozmawiajmy na temat raka szyjki macicy i dbajmy o nasze zdrowie!

Dla uczestników warsztatu przewidziana jest niespodzianka.

Link do rejestracji >>

Link do wydarzenia >>

Śledźcie naszą stronę!

 

 

 

 

 

pozostałe wiadomości