Zaproszenie na V wykład z cyklu: Wszystko co musisz wiedzieć o alergiach powietrznopochodnych.

Członkowie Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji (PTSF) wraz z Panią dr hab. Barbarą Ruszkowską-Ciastek, prof. UMK, Prodziekan ds. Kształcenia, Wydziału Farmaceutycznego mają przyjemność zaprosić całą społeczność akademicką na cykl profilaktycznych wykładów zatytułowanych: Wszystko co musisz wiedzieć o… organizowanych stacjonarnie na naszej uczelni i równocześnie zdalnie na platformie Microsoft Teams.

W piątek 15.03.2022 o godzinie 18.00 serdecznie zapraszamy na V spotkanie z cyklu Wszystko co musisz wiedzieć o alergiach powietrznopochodnych. Wykład poprowadzi Pan mgr Kornel Bielawski. Wykład odbędzie się online na platformie Microsoft Teams.

Uczulają nas zwykle rośliny niepozorne, pozbawione barwnych kwiatów. Produkują one bowiem miliony pyłków przenoszonych przez wiatr, które łatwo dostają się do nosa, oczu i oskrzeli. Dołącz do nas aby dowiedzieć się więcej!

Link do wydarzenia >>>

Śledźcie naszą stronę! https://www.facebook.com/BydgoszczPTSF