IV Charytatywna Gala Copernicana

Samorząd Studencki wraz z Samorządem Doktorantów UMK zaprasza całą społeczność akademicką na Uniwersytecką Galę Charytatywną.

Gala Copernicana to plebiscyt, który ma na celu wyłonienie wyjątkowych osób i instytucji, które zostały zgłoszone i wybrane przez środowisko akademickie. Podczas gali zostaną wręczone statuetki w ośmiu kategoriach:

Z Wydziału Farmaceutycznego nominowani zostali:

W kategorii:

1. Najlepszy dziekanat,
  2. Najlepiej zorganizowana Katedra: Katedra Patofizjologii,
  3. Wzór studenta: Marta Watała,
  4. Najlepszy wykładowca: dr hab. Barbara Ruszkowska-Ciastek, prof. UMK, dr Dorota Gawenda-Kempczyńska
  5. Najlepsze koło naukowe: Farmakognozji,
  6. Najlepszy studencki projekt: LabTest Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Diagnostyce Laboratoryjnej "LabTest" organizowany przez Studenckie Towarzystwo Diagnostów Laboratoryjnych),
  7. Najlepszy prodziekan ds. Studenckich; dr hab. Marcin Koba, prof. UMK.

Wydział, który wykaże się największą ilością zgłoszeń i liczbą nagrodzonych laureatów, otrzyma tytuł Najlepszego Wydziału 2022 roku.

Uroczystość ma również akcent charytatywny. W tym roku cały dochód z licytacji, które odbędą się podczas Gali, zostanie przeznaczony na fundację "Kot". Ze względu na trwającą wojnę w Ukrainie odbędzie się również zbiórka funduszy na rzecz uchodźców z Ukrainy w ramach akcji #napomocUkrainie, która będzie prowadzona we współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem. Biletem wstępu na Galę Copernicana będzie wpłata na ten cel.

Zagłosuj już dziś na swojego faworyta: https://forms.office.com/r/87PQU8t5aw
Głosować można do piątku 18.03.2022 r.

Zachęcamy do głosowania!

Wydarzenie na Facebooku