Kontakt ul. Jagiellońska 15, 85-067 Bydgoszcz,
Budynek F, pokoje 50-53
tel.: +48 52 585-34-00
fax: +48 52 585-36-75
e-mail: dziekfarm@cm.umk.pl

E-Targi PROMOCJA EDUKACYJNA

Zdjęcie ilustracyjne

E-Targi PROMOCJA EDUKACYJNA - 29 marca 2022, 12:00-18:00

Otwieramy drzwi do wirtualnego kampusu. Tegoroczna edycja naszych targów edukacyjnych odbędzie się na platformie Gather.Town. Zapraszamy do wirtualnego kampusu UMK, który odwzorowaliśmy z milionów pikseli. Żeby poznać ofertę edukacyjną Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz innych uczelni, porozmawiać z doradcami z Biura Karier UMK, studentami i pracownikami wystarczy dostęp do Internetu i link, który aktywujemy 29 marca 2022 punktualnie o godz. 12:00. Wirtualna przestrzeń będzie dostępna do godz. 18:00.

Stwórz swojego awatara i wybierz kierunek na przyszłość:

Spacerując po kampusie, zajrzyj na nasze wydziały. Jeśli wybierzesz drogę na skróty, wejdź do Rektoratu, gdzie znajdziesz przejścia do wszystkich wydziałów, nawet tych, które mieszczą się w Collegium Medicum, czyli bydgoskiej części naszego Uniwersytetu.

W Auli UMK swoją ofertę przedstawią uczelnie z całej Polski.

Gather.Town umożliwia prowadzenie rozmów w wirtualnej rzeczywistości na żywo - jeden na jeden lub w grupie, a także na czacie. Wykorzystaj każdą opcję, żeby dowiedzieć się jak najwięcej o interesującym Cię kierunku studiów i wybranej uczelni.

Dobra rada zajrzyj w każdy kąt i korzystaj z klawisza x jak najczęściej, wtedy zobaczysz i dowiesz się więcej.
Link do e-Targów: https://www.umk.pl/kandydaci/targi/

Organizatorzy: Dział Promocji i Informacji, Sekcja Promocyjna Uniwersytet Mikołaja Kopernika

pozostałe wiadomości