YUFE Student Journey

Od 4 do 24 kwietnia potrwa rekrutacja do programu YUFE Student Journey. Zakwalifikowane osoby będą mogły studiować symultanicznie na kilku europejskich uczelniach wybierając z szerokiej oferty zajęć akademickich, językowych oraz wielu innych.

YUFE Student Journey daje możliwość jednoczesnego studiowania na europejskich uniwersytetach zrzeszonych w konsorcjum Young Universities for the Future of Europe. Pozwala połączyć zajęcia akademickie z kursami językowymi i szkoleniami zawodowymi, umożliwia również angażowanie się w inicjatywy obywatelskie i społeczne, takie jak wolontariat czy aktywność w Poradniach Studenckich lub YUFE Challenge Teams.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się online 5 kwietnia, o godzinie 13:15. Link do spotkaniahttps://bit.ly/YUFEStudentJourney_spotkanie

Więcej informacji o YUFE Student Journey »