Zaproszenie na VII wykład z cyklu: Wszystko co musisz wiedzieć o ochronie skóry przed UV

Członkowie Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji (PTSF) wraz z Panią dr hab. Barbarą Ruszkowską-Ciastek, prof. UMK, Prodziekan ds. Kształcenia, Wydziału Farmaceutycznego mają przyjemność zaprosić całą społeczność akademicką na cykl profilaktycznych wykładów zatytułowanych: Wszystko co musisz wiedzieć o… organizowanych stacjonarnie na naszej uczelni i równocześnie zdalnie na platformie Microsoft Teams.

We wtorek 14.06.2022 o godzinie 18.00 serdecznie zapraszamy na ostanie VII spotkanie z cyklu Wszystko co musisz wiedzieć o ochronie skóry przed UV. Wykład poprowadzi Pani Prof. dr hab. Barbara Zegarska, Kierownik Katedry Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej, CM UMK. Wykład odbędzie się stacjonarnie w sali nr 4 w Budynku Biblioteki ul. Marii Skłodowskiej-Curie 9, oraz jednocześnie z transmisją online na platformie Microsoft Teams.

Jest to spotkanie kończące cykl VII wykładów. Zbliża się okres wakacyjny w którym bardzo ważna jest ochrona skóry przed UV.

Dla uczestników warsztatu przewidziana jest niespodzianka .

Link do rejestracji >>

Link do wydarzenia >>