II edycja Konkursu Fotograficznego: „Diagnosta laboratoryjny, Farmaceuta oraz Kosmetolog okiem licealisty” 2022

Członkowie: Studenckiego Towarzystwa Diagnostów Laboratoryjnych- STDL CM UMK, Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji Oddział Bydgoszcz (PTSF), Kosmetologicznej Organizacji Studenckiej (KOS), Wydziałowej Rady Samorządu Studenckiego Wydziału Farmaceutycznego oraz Kolegium Dziekańskie Wydziału Farmaceutycznego po raz drugi mieli przyjemność zorganizować Konkurs Fotograficzny dla uczniów szkół średnich z województwa kujawsko-pomorskiego: Diagnosta laboratoryjny, Farmaceuta oraz Kosmetolog okiem licealisty” edycja 2022.

Na podstawie nadesłanych zgłoszeń Członkowie Komitetu Organizacyjnego postanowili przyznać 3 pierwsze miejsca ex aequo. Zgodnie z punktem 2.4 regulaminu konkursu Organizatorzy zdecydowali na rezygnację z przyznania II i III miejsca.

Zwycięzcami tegorocznej edycji konkursu fotograficznego: Diagnosta laboratoryjny, Farmaceuta oraz Kosmetolog okiem licealisty” zostali:

I miejsce:
Klaudia Górska- uczennica klasy II a z Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Nowem za pracę zatytułowaną: „Farmaceuta i jego praca oraz sprzęt w tym mikser recepturowy oraz waga Mohra”.

I miejsce: Patrycja Papka- uczennica klasy III a z  Liceum Ogólnokształcącego im. Bartłomieja Nowodworskiego w Tucholi za pracę zatytułowaną: „ Nie tylko farmaceuta powinien czytać ulotki, Diagnosta Laboratoryjny bez laboratorium oraz Maseczka natury”.

I miejsce: Igor Siedliński- uczeń klasy II B z II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy za pracę przedstawiającą: „Diagnostę laboratoryjnego i jego pracę”.

Nagrody dla zwycięzców konkursu ufundował Dziekan Wydziału Farmaceutycznego, Prof. dr hab. Stefan Kruszewski.

Dziękujemy i Gratulujemy wszystkim Uczestnikom Konkursu!!!

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń do III edycji Konkursu Fotograficznego- 2023

Wyniki konkursu - prezentacja

Organizatorzy:

Dr hab. Barbara Ruszkowska-Ciastek, prof. UMK, Prodziekan ds. Kształcenia, Wydziału Farmaceutycznego
Alicja Bem, Przewodnicząca Studenckiego Towarzystwa Diagnostów Laboratoryjnych CM UMK
Marta Watała, Przewodnicząca Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji
Wiktoria Rosiek, Przewodnicząca Kosmetologicznej Organizacji Studentów
Marta Okupska, Przewodnicząca Wydziałowej Rady Samorządu Studenckiego Wydziału Farmaceutycznego

Laureat Konkursu Fotograficznego Pan Igor Siedliński . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Laureat Konkursu Fotograficznego Pan Igor Siedliński . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Laureat Konkursu Fotograficznego Pan Igor Siedliński . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Laureat Konkursu Fotograficznego Pan Igor Siedliński . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Laureatka Konkursu Fotograficznego Pani Klaudia  Górska. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Laureatka Konkursu Fotograficznego Pani Klaudia  Górska. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Promocja   Wydziału Farmaceutycznego w Liceum w Nowem. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Wreczenie  nagrody w konkursie fotograficznym. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Laureatka Konkursu Fotograficznego Pani Patrycja Papka. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Laureatka Konkursu Fotograficznego Pani Patrycja Papka. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Laureatka Konkursu fotograficznego Pani Patrycja Papka. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.