Kontakt ul. Jagiellońska 15, 85-067 Bydgoszcz,
Budynek F, pokoje 50-53
tel.: +48 52 585-34-00
fax: +48 52 585-36-75
e-mail: dziekfarm@cm.umk.pl

Konferencja naukowa z okazji 200-lecia urodzin Ludwika Pasteura

Zdjęcie ilustracyjne

Szanowni Państwo,

w tym roku obchodzimy 200. rocznicę urodzin Ludwika Pasteura. Jego życie było drogą epokowych odkryć w dziedzinie chemii, biologii i medycyny, a jednocześnie przykładem niezwykłej intuicji i dociekliwości badawczej, a także ogromnej wytrwałości i determinacji. Tegoroczny jubileusz to niepowtarzalna okazja do upamiętnienia życia i osiągnięć jednego z największych umysłów wszech czasów.

Dlatego mamy wielką przyjemność i zaszczyt zaprosić Państwa, w imieniu Komitetu Organizacyjnego, do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej pt. „The last word belongs to microbes – Celebrating the 200th anniversary of the birth of Louis Pasteur”, która odbędzie w Warszawie w dniach 29-30 listopada 2022 r.

Wszystkich Państwa, których działalność naukowa i zawodowa związana jest z tematami bliskimi zainteresowaniom tego wybitnego naukowca, zachęcamy do wysłuchania licznych wykładów prezentowanych przez międzynarodowe grono biologów, biotechnologów, mikrobiologów, immunologów oraz klinicystów.

Konferencja stwarza również pracownikom naukowym, doktorantom i studentom możliwość przedstawienia wyników badań własnych w formie plakatów i streszczeń publikowanych w okolicznościowej książce konferencyjnej. Autorzy wybranych streszczeń będą zaproszeni do wystąpień ustnych. 

Szczegóły dotyczące konferencji i formularz rejestracyjny są dostępne na stronie internetowej: http://www.pasteur2022.com/

Zgłoszenia streszczeń przyjmowane są do 15 września br.

Serdecznie zapraszamy.

Organizatorzy

pozostałe wiadomości