Immatrykulacja 2022/2023 - Zaproszenie na spotkanie organizacyjne studentów I roku

Szanowni Studenci I roku Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy UMK w Toruniu,

Dziekan i Prodziekani Wydziału Farmaceutycznego uprzejmie zapraszają na spotkanie inauguracyjne nowego roku akademickiego 2022/2023, które odbędzie się w dniu 5 października 2022 r. w sali 35 (Budynek Wydziału Farmaceutycznego), ul. Jurasza 2  w Bydgoszczy.

• godz. 8.30  kierunek analityka medyczna,
  • godz. 10.00 kierunek farmacja,
  • godz. 11.30 kierunek kosmetologia.

Podczas spotkania nastąpi Immatrykulacja Studentów I roku. Studenci otrzymają legitymacje.

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 93  Rektora w sprawie organizacji studiów w roku akademickim 2022/2023, dzień 3 października 2022 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

Zajęcia dydaktyczne rozpoczynają się od dnia 4 października br.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Immatrykulacji.

zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.