Zaproszenie na wykład z cyklu: Wszystko co musisz wiedzieć o żywieniu i jego wpływie na funkcje kognitywne

Członkowie Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji (PTSF) wraz z Panią dr hab. Barbarą Ruszkowską-Ciastek, prof. UMK, Prodziekan ds. Kształcenia, Wydziału Farmaceutycznego mają przyjemność zaprosić całą społeczność akademicką na cykl profilaktycznych wykładów zatytułowanych: Wszystko co musisz wiedzieć o… organizowanych stacjonarnie na naszej uczelni i równocześnie zdalnie na platformie Microsoft Teams.

W piątek 14.10.2022 o godzinie 18.00 serdecznie zapraszamy na spotkanie z cyklu wykładów Wszystko co musisz wiedzieć o żywieniu i jego wpływie na funkcje kognitywne. Wykład poprowadzi Pani dr Beata Sperkowska z Katedry Toksykologii i Bromatologii, CM UMK. Wykład odbędzie się stacjonarnie w sali nr B209 w Budynku Patomorfologii Marii Skłodowskiej Curie 9, oraz jednocześnie z transmisją online na platformie Microsoft Teams.

Jest to pierwsze spotkanie rozpoczynające drugą edycję cyklu wykładów. O tym, że dieta jest bardzo ważnym elementem zdrowia i sprawności każdy z nas wie. Podczas wykładu dowiemy się jak wesprzeć woje funkcje mózgowe i zdolności kognitywne naszego mózgu.
Dla uczestników warsztatu przewidziana jest niespodzianka.

Link do rejestracji>>

Link do wydarzenia>>