Immatrykulacja 2022/2023

Dnia 05 października 2022 roku na Wydziale Farmaceutycznym  odbyła się uroczystość IMMATRYKULACJI.

Studentom życzymy powodzenia i wielu sukcesów!

zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. zdjęcia z immartykulacji . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.