Kurs "Przemysł Leków Biotechnologicznych” organizowany przez Gdański Uniwersytet Medyczny, który odbędzie się w formie zdalnej w dniach 21-26 listopada 2022.

Kurs został objęty honorowym patronatem Prezesa Agencji Badań Medycznych.

Spotkania on-line w formie wykładów oraz case study poprowadzi zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, wyniesionym z realizacji projektów w przemyśle biotechnologicznym, w zakresie wsparcia finansowego badań prowadzonych przez przemysł oraz regulatory affairs.

W trakcie kursu zostanie przedstawiona szeroko rozumiana problematyka związana z realizacją prac badawczo rozwojowych w przemyśle leków biotechnologicznych oraz podstawowe kierunki, w których rozwija się przemysł biotechnologiczny:

• realizacja projektów leków biotechnologicznych w ramach operacji przemysłowych;
  • zagadnienia związane z regulatory affairs na rynkach globalnych;
  • problematyka prac badawczych i rozwojowych począwszy “od linii komórkowej” aż do “badań klinicznych”.

Rejestracja możliwa na stronie Kolegium Kształcenia Podyplomowego GUMed w zakładce kursów doskonalących: rejestracja on-line
W przypadku osób nie posiadających prawa wykonywania zawodu prosimy o wpisanie w zakładce “mój profil” nr PWZ: 000

Po zapisaniu się na kurs status rejestracji uczestnika będzie dostępny jako: oczekuje na potwierdzenie.
Po dokonaniu opłaty na wskazane konto status rejestracji zmieni się na zarejestrowany.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami promocyjnymi umieszczonymi poniżej wraz z harmonogramem kursu oraz sylwetkami zaproszonych prelegentów.

DANE DO REJESTRACJI (209 KB)
 PROGRAM KURSU (193 KB)
 SYLWETKI PRELEGENTÓW (246 KB)