Szkolenie Kosmetologicznej Organizacji Studenckiej

W sobotę 11.03.2023r. członkowie Kosmetologicznej Organizacji Studenckiej wzięli udział w szkoleniu dotyczącym oxybrazji, infuzji tlenowej, masażu tlenowego oraz oczyszczania wodorowego. Szkolenie przeprowadziły przedstawicielki firmy Criss (polski producent urządzeń kosmetycznych):

Pani Krystyna Niewójt, współzałożycielka firmy oraz Pani Agnieszka Niewójt, kosmetolog, koordynator instruktorek.

Na początku spotkania została przeprowadzona prelekcja dotycząca metod wykonywania zabiegów, wskazań i przeciwwskazań, zastosowania gazów sprężonych niemedycznych i gazów medycznych. Następnie na modelkach zostały zaprezentowane zabiegi. Każdy uczestnik miał możliwość zapoznania się ze sprzętem pod opieką szkoleniowca.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!!!

Szkolenie  Kosmetologicznej Organizacji Studenckiej - wykład . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Szkolenie  Kosmetologicznej Organizacji Studenckiej- zabieg przeprowadzony. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Szkolenie  Kosmetologicznej Organizacji Studenckiej- zabieg przeprowadzony. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Szkolenie  Kosmetologicznej Organizacji Studenckiej. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Szkolenie  Kosmetologicznej Organizacji Studenckiej- zabieg przeprowadzony na modelce  . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Szkolenie  Kosmetologicznej Organizacji Studenckiej- zabieg przeprowadzony na modelce. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. pokaz sprzętu . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.