PROMOCJA WYDZIAŁU FARMACEUTYCZNEGO W KONINIE

Dnia 01.03.2023r. odbyły się, na zaproszenie pani Dyrektor Bożeny Pyzder, spotkania pracowników naszego Wydziału z uczniami  z klas biologiczno-chemicznych III Liceum im. Cypriana Kamila Norwida w Koninie. Wydział Farmaceutyczny reprezentowali: Dziekan prof. Stefan Kruszewski, prof. Krzysztof Skowron z Katedry Mikrobiologii, dr Michał Falkowski z Katedry Chemii Leków oraz Joanna Grześkiewicz z Katedry Chemii Leków. W spotkaniach wzięło udział łącznie ok. 400 uczniów.

Dziekan oraz prof. K. Skowron opowiedzieli o naszym Wydziale, o zasadach rekrutacji na kierunki naszego Wydziału oraz o możliwych karierach zawodowych naszych absolwentów.  Następnie zostały wygłoszone w dwóch turach  2 miniwykłady akademickie:

• „Pogawędki drobnoustrojów, czyli słów kilka o quorum sensing” – prof. Krzysztof Skowron,
  • „Farmacja - My Way” i „Znaczenie i rola światła w medycynie” - dr Michał Falkowski.

Dziękujemy Pani Dyrektor Bożenie Pyzder  za miłe przyjęcie oraz za gotowość dalszej współpracy.

Dyplomy dla najlepszego Liceum w Koninie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Prowadzący wykłady w obecności nauczyciela oraz młodzieży Licealnej. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania . Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Dziekan Wydziału Farmaceutycznego w obecności prowadzących. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. prowadzący wykład dr hab. K . Skowron. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. prowadzący wykład dr hab. K . Skowron. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Powitanie Licealistów przez Dziekana  Wydziału Farmaceutycznego. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.