IV Konferencja „OBLICZA WSPÓŁCZESNEJ KOSMETOLOGII"

Szanowni Państwo,
20 maja 2023 r. w Budynku Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum w Bydgoszczy
(ul. dr A. Jurasza 2) odbędzie się IV edycja konferencji „OBLICZA WSPÓŁCZESNEJ KOSMETOLOGII”.

Wydarzenie zostało objęte patronatem Dziekana Wydziału Farmaceutycznego, Pana prof. dr hab.  Stefana Kruszewskiego.

Celem konferencji jest zapoznanie uczestników z najważniejszymi aktualnymi zagadnieniami dotyczącymi kosmetologii i jej pokrewnych dziedzin. Zaproszeni prelegenci: Pani Klaudia Lorbiecka, Pani Patrycja Komuda, Pani Aleksandra Kasprzak, Pani Aleksandra Hałas, Pani Monika Twardowska i Pan Dominik Lesiewicz, są kosmetologami, którzy na co dzień realizują w gabinetach kuracje zabiegowe wspomagające pielęgnację skór problematycznych. Zajmują się również zabiegami upiększającymi, są szkoleniowcami, autorami artykułów branżowych oraz profesjonalnych ebooków i webinarów.

Zaproszenie skierowane jest do studentów oraz absolwentów kosmetologii. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, nie obowiązują wcześniejsze zapisy. Uczestnicy, którzy chcieliby otrzymać certyfikat potwierdzający udział w konferencji, proszeni są o przybycie około 30 minut przed rozpoczęciem i dokonanie rejestracji.

Przedstawiciele komitetu organizacyjnego:
Zofia Heise – prezes Kosmetologicznej Organizacji Studenckiej, studentka kosmetologii (I stopień III rok)
Aleksandra Trędowska i Aleksandra Kozyra – członkowie Zarządu Kosmetologicznej Organizacji Studenckiej, studentki kosmetologii (I stopień III rok)
Dominika Dąbrowska-Wisłocka – opiekun Kosmetologicznej Organizacji Studenckiej