Gratulacje dla osób zakwalifikowanych na szkolenie specjalizacyjne

Szanowni Państwo,

serdecznie gratulujemy wszystkim osobom, które zostały zakwalifikowane przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego do odbywania szkolenia specjalizacyjnego prowadzonego przez Wydział Farmaceutyczny CM UMK. Tym z Państwa, którym tym razem się nie udało, zapraszamy do śledzenia informacji pojawiających się na naszej stronie w zakładce Kształcenie Podyplomowe/Kształcenie Specjalizacyjne Diagnostów Laboratoryjnych.

Osoby zakwalifikowane zapraszamy po więcej informacji na stronę Szkolenia specjalizacyjnego dla diagnostów laboratoryjnych (tutaj link do strony: https://www.cm.umk.pl/41-studia/ksztalcenie-podyplomowe/ksztalcenie-specjalizacyjne-dla-diagnostow-laboratoryjnych/271-ksztalcenie-specjalizacyjne-dla-diagnostow-laboratoryjnych.html).

dr n. med. Joanna Kwiecińska-Piróg
Pełnomocnik Rektora ds. szkolenia specjalizacyjnego diagnostów laboratoryjnych