Warsztaty Praktyczne - Podziękowania

W dniach 25.09.2023 - 29.09.2022 odbyła się trzecia edycja Praktycznych Warsztatów dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych organizowanych przez Wydział Farmaceutyczny Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu. Zorganizowane wydarzenie po raz kolejny spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony Dyrekcji, Nauczycieli oraz Uczniów szkół Ponadpodstawowych o czym świadczą otrzymane podziękowania. Za wszystkie słowa uznania, a przede wszystkim za zainteresowanie i obecność, bardzo serdecznie dziękujemy.

Podziękowania_warsztaty. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania_warsztaty. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania_warsztaty. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania_warsztaty. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania_warsztaty. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania_warsztaty. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania_warsztaty. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania_warsztaty. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania_warsztaty. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania_warsztaty. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania_warsztaty. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania_warsztaty. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania_warsztaty. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania_warsztaty. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania_warsztaty. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania_warsztaty. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania_warsztaty. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania_warsztaty. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania_warsztaty. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania_warsztaty. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Podziękowania_warsztaty. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Click to zoom the picture.