Kontakt ul. Jagiellońska 15, 85-067 Bydgoszcz,
Budynek F, pokoje 50-53
tel.: +48 52 585-34-00
fax: +48 52 585-36-75
e-mail: dziekfarm@cm.umk.pl

XI edycja konkursu „Niezwykły świat roślin leczniczych”

Zdjęcie ilustracyjne

Konkurs fotograficzny „Niezwykły świat roślin leczniczych” dla studentów i pracowników Collegium Medicum im. L. Rydygiera UMK

oraz uczniów liceów ogólnokształcących  XI edycja, 2023 rok

Szanowni Państwo!

Studenckie Koło Naukowe Botaniki Farmaceutycznej ma przyjemność, już po raz jedenasty, ogłosić konkurs fotograficzny „Niezwykły świat roślin leczniczych”. Już od pierwszej edycji konkurs objęty jest honorowym patronatem Dziekana Wydziału Farmaceutycznego, prof. dr. hab. Stefana Kruszewskiego.

 

W ubiegłym roku zaprosiliśmy do wzięcia udziału w konkursie uczniów liceów ogólnokształcących nie tylko z Bydgoszczy, ale także z regionu. Jak zwykle zapraszamy również studentów i pracowników Collegium Medicum. Kategorie, w jakich zostaną przyznane nagrody pozostają więc bez zmian i są to: "Uczniowie LO" i "Studenci i Pracownicy CM UMK". Aby miłośnikom przyrody i fotografii stworzyć możliwość pełniejszego cieszenia się swoim zainteresowaniem i stworzeniem wyjątkowych wizerunków roślin wydłużamy temin przesyłania prac do 30 czerwca 2023 roku. Przypominamy, że czekamy na prace przedstawiające rośliny, które wpływają na stan naszego zdrowia, poprawiają nasze samopoczucie lub zachowują piękno naszego ciała.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi około 15 września 2023 roku. Jak zwykle czekają na Państwa nagrody. Są nimi kosmetyki naturalne ufundowane przez drogerię Super-Pharm oraz albumy o tematyce przyrodniczej.

Życzymy Państwu wielu przyjemności podczas fotografowania!

Szczegóły konkursu zamieszczone są w regulaminie.

            Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać maksymalnie 3 zdjęcia na adres: rosliny.lecznicze.konkurs@gmail.com. Fotografie muszą być w formacie JPG i wielkości od 1,5 do 6 MB (nie mogą być panoramiczne i z naniesioną datą). Zdjęcia należy przesyłać w oddzielnych plikach, wpisując tytuł e-maila: Konkurs fotograficzny. Nie jest dozwolone zgłaszanie fotografii, które brały wcześniej udział w innym konkursie fotograficznym.

W nazwach przesyłanych plików (zdjęć) należy zamieścić: nazwisko i imię autora oraz numer zdjęcia.

 W dodatkowym załączniku należy zamieścić autorskie podpisy poszczególnych zdjęć (każdy podpis max. do 200 znaków ze spacjami) oraz następujące dane:

1. Uczniowie: imię i nazwisko, nazwa i numer oraz adres szkoły, klasa, e-mail, nr telefonu.

2. Studenci: imię i nazwisko, kierunek i rok studiów, e-mail, nr telefonu.

3. Pracownicy: imię i nazwisko, stopień/tytuł naukowy, nazwa katedry/jedn. administracyjnej, e-mail, nr telefonu.

 Przesyłając prace należy pamiętać o przesłaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture.