Studentki kosmetologii w firmie Apis Natural Cosmetics

Znakomitą wycieczkę do firmy Apis Natural Cosmetics odbyły studentki kierunku Kosmetologia (I rok II stopień) wraz z opiekunami – Panią doktor Olgą Zavyalovą i Panią magister Dominiką Dąbrowską-Wisłocką w ramach zajęć laboratoryjnych z Receptury preparatów kosmetycznych.
Uczestniczki spotkania zostały serdecznie przywitane przez Panią Dyrektor Krystynę Arcabowicz, która zapoznała je z historią, aktualnymi zadaniami i planami firmy Apis. Studentki miały okazję zobaczyć jak wygląda praca laboratorium, zapoznać się z procesem produkcyjnym, dowiedzieć się jak przebiega konfekcjonowanie oraz etykietowanie kosmetyków i zadać pytania pracownikom firmy.

Studentki kierunku kosmetologii podczas wizyty w firmie Apis. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.